Szczenięta

W CHWILI OBECNEJ NIE MAMY SZCZENIĄT
Kolejny miot planowany jest w roku 2024.
Draíochta FCI - Hodowla psów rasy ODIS | Szczenięta
Nasze szczenięta odchodzą do nowych Rodzin po przeglądzie miotu przeprowadzonym przez ZKwP, najwcześniej po 3 odrobaczeniu i 2 szczepieniu przeciw chorobom zakaźnym.
Wypada to mniej więcej na 10 tydzień ich życia.
Nie ma możliwości odwiedzin szczeniąt przed tym terminem!
Dla naszych szczeniąt szukamy Rodzin gotowych pokochać te kudłate, pocieszne i charakterne futrzaki oraz zaakceptować zamieszanie jakie wprowadzają w życie, świadomych tego, że pies to czująca istota, która będzie nam towarzyszyć nawet przez kilkanaście najbliższych lat.
Inteligentny po pudlu, uroczy po maltańczyku i temperamentny po foksterierze – ODIS odda Ci swoje serce, będzie bardzo pojętnym uczniem, towarzyszem wypraw i wspólnego leniuchowania.
Możesz liczyć także, na to że:

wciśnie się wszędzie aby być blisko Ciebie a jednocześnie jest na tyle samodzielny, aby znaleźć sobie zajęcie kiedy nie będziesz mieć dla niego czasu (nie zawsze takie, które przypadnie Ci w efekcie do gustu)

w pełnym pędzie wpadnie w cudowne błotko (przednia zabawa tuż po kąpieli, suszeniu i szczotkowaniu), a potem radośnie przybiegnie Ci się pochwalić nowym doświadczeniem zostawiając ślady łap na Twoim nowym ubraniu

zupełnie gratis w Twojej kuchni zawita nowa przyprawa zwana "sierść pasuje do wszystkiego, do słodkiego i słonego" 😀 A jest o tyle uniwersalna, że znajdzie zastosowanie także w Twojej garderobie

po pewnym czasie dojdziesz do wniosku, że jeden ODIS źle się chowa, jest mu smutno i generalnie to za mało i pojawi się następny - nie wierzysz? SPRÓBUJ!

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa/y podjąć takie wyzwanie, zapraszamy do kontaktu!
Dla osoby zdecydowanej brać udział w wystawach, szkoleniach oraz uczestniczyć czynnie w rozwoju rasy – możliwość warunku hodowlanego/współwłasności.

Nasze szczenięta:

wychowane są w domu, w towarzystwie reszty naszych psiaków i innych zwierzaków

wprowadzane są w życie według zaleceń naszego lekarza weterynarii oraz pod czujnym okiem behawiorysty i trenera pozytywnego szkolenia psów

od samego początku prowadzone są na najlepszych naturalnych karmach i suplementach

Draiochta FCI - Hodowla psów rasy ODIS | Draiochta Bainne
Draíochta FCI - Hodowla psów rasy ODIS | Nasze szczenięta
Nasze szczenięta zabierają do nowego domu:

metrykę lub rodowód eksportowy ZKwP/FCI

książeczkę zdrowia lub paszport z wykonanymi adekwatnie do wieku odrobaczeniami, szczepieniami i ochroną przed kleszczami

wyprawkę rzeczy niezbędnych na pierwsze chwile w nowym domu

dożywotni dostęp do szkoleń w grupach: Psiego Przedszkola, Posłuszeństwa lub Nosework (stacjonarnie lub online)