To był niesamowity i nieco szalony (wydłużony) weekend ![]()
20.08.2023 byliśmy uczestnikami
XVI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Białymstoku ![]()
Jeszcze nigdy nie widzieliśmy tylu Odisów na jednej wystawie ![]()
Do oceny stawiło się 8 Odisków, a w sumie na wystawie było aż 14 pięknych przedstawicieli rasy ![]()
To było cudowne spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci i mamy nadzieję na kolejne spotkania w tak licznym i cudownym gronie ![]()
![]()
![]()
![]()
W Białymstoku byliśmy z 5 naszymi Odiskami.
Brydzia (Draiochta Bridget) i Baileys (Draiochta Baileys) dzielnie dopingowały starszemu bratu Anam Cara oraz Fieodorowi i Peggy ![]()
![]()
![]()
![]()
Podczas
XVI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Białymstoku ![]()
nasze psy sędziowane były przez
Pana Sędziego Andrzeja Stępińskiego (PL) ![]()
któremu bardzo dziękujemy za cudowną atmosferę w ringu, profesjonalne podejście do naszych psiaków i piękne opisy![]()
![]()
![]()
![]()
Draiochta Anam Cara – uzyskał ostatnią wymaganą ocenę aby zostać reproduktorem, do ukończenia Championatu Polski brakuje mu już tylko jednego CWC zdobytego po upływie wymaganego odstępu czasu:
Ocena doskonała
CWC
**********
Fieodor Dio Present – był po raz pierwszy na wystawie, pięknie się zaprezentował i w klasie szczeniąt uzyskał ocenę
Wybitnie obiecującą
**********
Największą niespodziankę sprawiła nam nasza szara cudowność,
9 miesięczna
Peggy – stawiając swoje pierwsze kroki na wystawowym ringu, rozpoczęła starania o tytuł Młodzieżowego Championa Polski i w klasie młodzieży, doceniona przez Pana Sędziego uzyskała:
Ocenę doskonałą
Zwycięstwo Młodzieży
Tytuł Najlepszego Juniora w Rasie
oraz swój pierwszy „poważny” tytuł
BOS ![]()
A potem nasz gps chyba stracił orientację w terenie i wcale nie zawiózł nas do domu, chociaż powinien ![]()





