Tegoroczna majówka upłynęła nam trochę inaczej niż planowaliśmy 😊
Zrezygnowaliśmy z wyjazdu, bo trzy z naszych dziewczyn postanowiły „urozmaicić” nam i chłopakom trochę czas, więc postawiliśmy ostatecznie na spokojne dni w domu 🐶❤️
Za to chłopaki wcale się nie nudzili 🌲⚽
Tata zabrał syna na spacer do lasu, gdzie była piłeczka, bieganie, masa piasku i wiele radości.
Takie proste chwile potrafią dać naprawdę dużo szczęścia i spokoju 😊
Czas spędzony razem – bez pośpiechu i planu – też ma swój urok ❤️





















